098-998-01-96
073-998-01-95
Замовити дзвінок

Завантаження будівельного сміття

Після спорудження нової будівлі або реконструкції в більшості випадків залишається велика кількість відходів. Завантаження будівельного сміття, якщо її намагатися виконати самостійно, потребують багато часу і зусиль. Щоб оперативно очистити ділянку від залишків будматеріалів, мотлоху, що залишився після демонтажу допоміжних конструкцій та інших відходів, найвигідніше укласти угоду зі спеціалізованою компанією.

Довіртеся професіоналам

Серед сміття трапляються шматки великої ваги і розміру, які не вийде занурити в кузов транспорту цілком. В такому випадку використовується спеціальне обладнання, подрібнююче найбільші і незручні для роботи блоки.

Завантаження будівельного сміття - популярна послуга, що надається нашою компанією. Озброївшись всіма необхідними спецтехнікою та засобами індивідуального захисту, ми допоможемо вам в найкоротші терміни очистити територію від усього зайвого.

Наші переваги

• Оперативне прибирання навіть великих будівельних майданчиків;

• Висока кваліфікація;

• Професійна спецтехніка;

• Простота оформлення замовлення;

• Приємні бонуси для постійних клієнтів.

Досить зв'язатися з нами за номером телефону, вказаним на сайті в розділі «Контакти», або заповнити спеціальну форму заявки. Наш менеджер проконсультує вас, допоможе підібрати потрібну спецтехніку.