098-998-01-96
073-998-01-95
Замовити дзвінок

Транспортні послуги

Сучасне життя людської цивілізації була б просто неможливою без постійних перевезень найрізноманітніших вантажів. Ми пропонуємо транспортні послуги будь-яких обсягів з використанням вантажних автомобілів різних габаритів, вантажопідйомності і доп. обладнання. Оперативна доставка потрібних матеріалів є одним з обов'язкових умов для того, щоб будівництво або реконструкція проходили строго за графіком.

Доставка снігу на спеціальний полігон після зимової чистки території, транспортування будматеріалів від постачальника на будмайданчик, перевезення техніки, меблів і домашнього скарбу під час переїздів, вивіз будівельного сміття - це далеко не повний перелік робіт, для виконання яких можна (і потрібно!) Нас підключати .

Важливі моменти

Ми займаємося всім, що входить в комплекс дій під назвою «транспортні послуги». При потребі ви завжди можете додатково домовитися про послуги навантаження і розвантаження та знати, що вантаж буде доставлений в цілості.

У разі непередбаченої поломки транспортного засобу на допомогу прийде евакуатор з потужною базою і спеціальним оснащенням. Що б ми не виконували - розвезення товарів зі складів до магазинів, від продавців до покупців - в будь-якому випадку вантаж буде доставлений вчасно і не загубиться в дорозі.

 Щоб зв'язатися з нашим менеджером, достатньо заповнити форму заявки на нашій інтернет-сторінці, або зателефонувати за номером телефону, вказаним в розділі «Контакти».