098-998-01-96
073-998-01-95
Замовити дзвінок

Трамбування землі

Сучасні ремонтно-будівельні роботи активно використовують процес утрамбовки грунту або інших матеріалів. Ущільнена поверхня менше піддається впливу навколишнього середовища, тому ця процедура регулярно застосовується в сучасних технологіях. Трамбування землі за допомогою спеціалізованої техніки, орендованій в нашій компанії, може застосовуватися як на будмайданчику, так і в ремонті доріг, а також в ландшафтному дизайні.

Техніка та навички

Віброплити та вібротрамбовки допомагають ущільнювати грунти всіх видів, пісок, відсів, щебінь, є корисними помічниками в ремонті доріг, облаштування стоянок, тротуарів, стежок і канав. Подібні механізми значно прискорюють процес укладання бруківки та тротуарної плитки, не пошкоджуючи поверхню каменю. Компактний розмір таких машин дозволяє використовувати їх навіть на важкодоступних маленьких ділянках, куди більша техніка просто не поміститься.

Крім такої роботи, як трамбування землі, ми виконуємо широкий спектр ремонтно-будівельних робіт. Великий парк транспортної та спеціалізованої техніки, що є в розпорядженні наша компанія, дозволяє підібрати агрегат, найкраще підходить для вирішення поставлених перед вами завдань.

З нами вигідно співпрацювати

• Оперативне оформлення замовлення і доставка необхідної техніки за вказаною адресою;

• Вибір сучасних агрегатів класу «профі»;

• Кваліфікована консультація від фахівця;

• Приємна система знижок для постійних клієнтів.