098-998-01-96
073-998-01-95
Замовити дзвінок

Розвантаження євро піддонів

Звичною деталлю складських приміщень з різними товарами вже давно стали дерев'яні конструкції, які найчастіше називають паллетамі або піддонами. Зібрані за прийнятим в Європі стандарту, вони дозволяють переміщати партії товару в рази легше і швидше. З піддонами зручно управлятися електронавантажувачами і гідравлічними візками. Розвантаження євро піддонів виконується набагато швидше, ніж взаємодія з контейнерами, ящиками або мішками.

Специфіка
Якщо ви плануєте отримати або відправити великий обсяг вантажу, без допомоги кваліфікованих вантажників не впоратися. Бригада майстрів від нашої компанії дозволить скоротити час, необхідний для розвантажувально-навантажувальних процедур. При цьому можна не турбуватися про збереження упаковок і акуратності.

Великий парк спеціалізованої техніки сучасних моделей дозволяє підібрати обладнання, з яким робота буде просуватися в рази ефективніше. Компактні і маневрені машини роблять такий процес, як розвантаження євро піддонів, швидким і нескладним, замінюючи працю цілої команди робітників. Спосіб упаковки товарів на легкі і міцні дерев'яні щити дозволяє легко систематизувати зберігається матеріал - ви завжди будете знати, де саме знаходиться та чи інша продукція.

Вигідне співробітництво
Компанія виконує весь спектр транспортних робіт, в тому числі перевезення, навантаження і вивантаження товарів. Постійні клієнти отримують знижки. Щоб зв'язатися з нами, просто заповніть спеціальну форму заявки на сайті або зателефонуйте нам за телефоном, вказаним в розділі «Контакти».