098-998-01-96
073-998-01-95
Замовити дзвінок

Прибирання снігу

Якісна і своєчасна прибирання снігу - важливе завдання, з якою при рясних снігопадах не завжди справляються комунальні служби. Ми пропонуємо клієнтам весь спектр процедур, які допоможуть позбутися від заметів на території тротуарів, проїжджої частини, майданчиків біля адміністративних будівель та ін. В комплекс також входить процедура вивезення прибраного снігу на спеціальний полігон.

Важливі моменти
Очищена від зимових опадів територія - це можливість безперешкодно дістатися до робочого місця для ваших співробітників, вільний проїзд транспорту до складських і виробничих приміщень, і можливість для компанії продовжувати працювати в звичному режимі, не залежачи від погоди.
 

Наші переваги:

  • Прибирання снігу на великих територіях за допомогою потужної спецтехніки;
  • Ручна чистка важкодоступних зон;
  • Ми працюємо вночі, коли рух по тротуарах і проїжджій частині мінімальне;
  • Зібраний сніг не накопичується по кутах, а вивозиться на полігон;
  • Також застосовується крихта, пісок або реагенти для запобігання виникнення криги.


Співпраця з нами - це відмінна можливість підкреслити високий рівень організації вашої компанії, турботу про працівників і клієнтів. Взимку на чистій дорозі кількість пригод і можливих травм набагато нижче.

Це вигідно
Вам не доведеться домовлятися з окремою бригадою працівників. Прибирання снігу в нашому виконанні не вимагає від вас укладати договір з оренди спецтехніки і підписувати ще одну угоду про вивезення зібраного на полігон.

У роботі ми використовуємо інструменти і машини професійної категорії. Так виходить скоротити час прибирання, при цьому отримуючи відмінний результат. Якщо у вас виникли питання або потреба уточнити інформацію, з нами можна зв'язатися, відправити лист на електронну пошту або зв'язатися в іншому зручному для вас форматі.

Ефективність в деталях
Немає нічого гіршого, ніж витратити час не на роботу, а на ремонт несподіваною поломки. Наша техніка має всі необхідні сертифікати. Коли належить прибирання снігу, кожна машина регулярно проходить профілактичні огляди, щоб знизити до нуля шанс поломки.

Робочі забезпечені необхідним інвентарем та засобами захисту. Такий підхід гарантує продуктивну роботу і прекрасний результат. Зв'яжіться з нами, щоб уточнити всю цікаву для вас інформацію про замовленні повного комплексу послуг.