098-998-01-96
073-998-01-95
Замовити дзвінок

Підготовка до укладання тротуарної плитки

Тротуар, вимощений плиткою - це красиво і практично. Щоб покриття служило багато років, а між окремими елементами не виникало щілин і зазорів вже після декількох місяців, укладка повинна проводитися з дотриманням всіх технічних норм.

Підготовка до укладання тротуарної плитки, виконана за правилами, забезпечить вас чудовим результатом.

Спочатку потрібно зняти старий шар асфальту або іншого покриття. Для таких робіт використовують відбійні молотки або інші агрегати, розроблені для ефективного демонтажу. Уламки необхідно прибрати. Майданчик вирівнюється (часто тротуари споруджуються з невеликим ухилом - для полегшення стоку дощової води). При необхідності поверхню утрамбовується за допомогою віброплити або віброногі (найчастіше використовується, якщо площа роботи маленька, або на важкодоступних для більш габаритної техніки ділянках). Цей же агрегат прекрасно підійде для фінальної стадії робіт.

Вигідне співробітництво
Підготовка до укладання тротуарної плитки потребує специфічного обладнанні і навчених операторів. Техніка такої категорії коштує недешево, і часто купувати її просто нерентабельно. Ідеальним варіантом у такому випадку стане укладення договору з нашою компанією.

Ми пропонуємо:

  • Оперативний виїзд бригади до місця проведених робіт;
  • Потужну будтехніку і кваліфікованих робітників;
  • Виконання завдань в стислі терміни;
  • Великий вибір інструментів і машин;
  • Систему знижок постійним клієнтам;
  • Повний спектр ремонтних, транспортних і будівельних послуг.