098-998-01-96
073-998-01-95
Замовити дзвінок

Монтаж гвинтових паль

Гвинтові палі активно використовуються в будівництві об'єктів різного призначення (в тому числі і житлових будинків) вже більше ста років. По суті, цей елемент являє собою трубу з гвинтоподібним наконечником. Ми здійснюємо монтаж гвинтових паль з використанням сучасної будівельної техніки, що дозволяє швидко виконувати навіть замовлення солідних обсягів і підвищеної складності.

У деяких випадках гвинтові палі фіксуються вручну, але у машинного способу в порівнянні з ручним є ряд переваг. Крім швидкості, яка сама по собі є важливим фактором, укріплені машиною одиниці коштують ідеально рівно, грунт біля основи не розповзається. Наша техніка може угвинчувати опори прямо в землю без попередньої підготовки (зняття верхнього шару дерну).

Професіоналізм в кожній деталі

Ми добре виконуємо монтаж гвинтових паль, бо володіємо всіма тонкощами поводження зі спеціалізованою будівельною технікою. Необхідні операції будуть виконані швидко і акуратно. У питанні встановлення паль, на які пізніше буде спиратися фундамент, стіни або інша конструкція, важлива максимальна точність, досягти якої можна тільки при великому досвіді і високим рівнем навичок.

Звертаючись до нас, ви отримуєте:

• Кваліфіковані послуги;

• Застосування сучасної потужної техніки;

• Оперативне виконання робіт;

• Консультації досвідченого майстра;

• Приємні бонуси для постійних клієнтів;

• Широкий спектр будівельних, ремонтних і транспортних послуг.