098-998-01-96
073-998-01-95
Замовити дзвінок

Буріння ям під забори і стовпи

Установка міцних опор для огорож і стовпів різного призначення вимагає, в першу чергу, стійкого підстави. Найпростіший спосіб забезпечити стійкість - занурити один кінець конструкції досить глибоко в землю і зафіксувати його. Ми виконуємо буріння ям під огорожі і стовпи за допомогою спеціалізованої техніки Avant.

Ямобур класу «профі» проробляє лунки обумовленого діаметра і глибини в грунтах різноманітних характеристик. Ми працюємо не тільки з легкими піщаними грунтами, але і з щільними суглинками, кам'янистій землею і асфальтом.

З урахуванням необхідних характеристик готових отворів, наша робота значно прискорить установку заборів, ліхтарних стовпів, опор під лінії електропередач і ряду інших конструкцій. Також ямобур може використовуватися при масовій посадці дерев.

Вигідне співробітництво

Професійне буріння ям під огорожу і стовпи заощадить вам величезну кількість часу і енергії, яку ви б витратили в разі ручної підготовки отворів. Ми надаємо послуги високої якості за демократичними цінами, а для постійних клієнтів діють знижки і бонуси.

Ми працюємо:

• Швидко і акуратно;

• З будь-якими ґрунтами;

• З якісної спецтехнікою;

• Відповідно до норм безпеки.